Europ Assistance, you live, we care

 

Mezinárodní skupina s více než 420,000 partnery ve 208 zemích

Europ Assistance pečuje o více než 300 milionů zákazníků po celém světě. Za spolupráce 7,000 zaměstnanců ve 38 místních pobočkách vyvinula Europ Assistance Group koncept mezinárodní spolupráce a interakce se zákazníky, aby mohla i díky 420,000 dodavatelů po celém světě naplňovat každodenní vizi Služeb Péče. Rozvoj konceptu Služeb Péče zdůrazňuje nový rozměr, který dáváme našim aktivitám. Ten zahrnuje především účinnou pomoc zákazníkům přímo na místě; efektivní pomoc v každodenním životě zákazníka stejně tak jako v nouzových situacích. Pro splnění našich závazků v oblasti PÉČE nabízíme novou generaci osobních asistenčních služeb, která integruje moderní technologie a zcela odpovídá místním potřebám a požadavkům zákazníků kdekoliv na světě.

 

Produktová prezentace Europ Assistance

2015-02-19

  Prohlédněte si naši novou produktovou prezentaci, ve které naleznete informace o službách, které poskytujeme klientům. Online verze ke stažení zde.

Nové produktové stránky AutoCare a MotoCare

2015-01-31

Na začátku roku 2015 Europ Assistance spustila novou verzi produktových webů www.auto-care.cz a www.moto-care.cz. Na těchto stránkách naleznete veškeré informace k naším produktům AutoCare a MotoCare, které si lze přímo na stránkách jednoduše sjednat. Klienti mají na výběr platbu kartou nebo platbu převodem.